Account Manager

Do naszego warszawskiego biura szukamy osoby, która stanie się głównym kontaktem dla obecnych i przyszłych klientów Lafudu oraz rozwijanej przez nas platformy do zbierania przepisów kulinarnych - Fooder.

Co robimy w Lafudu?

Lafudu jest specyficzną agencją komunikacji marketingowej, która świadczy usługi tylko klientom z branży spożywczej. Pracujemy m.in. dla marek: Kujawski, Bonduelle czy Smakowita.

Lubimy gotować i dostrzegamy wielki potencjał w skutecznym marketingu w przepisach kulinarnych. O naszym podejściu wiele możesz dowiedzieć się z naszej strony lafudu.pl oraz bloga: lafudu.pl/blog

Zorganizowaliśmy pierwszą w Polsce konferencję na temat marketingu produktów spożywczych w nowych mediach - Foodbox 2018 (kolejna edycja w przygotowaniu).

Zbudowaliśmy również Foodera - narzędzie do zapisywania, porządkowania i używania przepisów kulinarnych znalezionych w internecie. Fooder pomaga szybko organizować własną kolekcję przepisów i korzystać z nich wygodnie podczas gotowania. Jeśli jeszcze go nie znasz, zajrzyj tu: fooder.pl.

Na Fooderze zarejestrowanych jest już prawie pół miliona osób, które łącznie zebrały już ponad 6 milionów przepisów.

Warunki formalne

Na start oferujemy Ci umowę o współpracę (rozliczenie firma - firma) na określony czas: 3 miesiące. Po tym okresie, jeśli okaże się, że jesteśmy dla siebie stworzeni, przedłużenie na czas nieokreślony.

Pieniądze

Oferujemy 7 000 zł netto na fakturze VAT. To, ile będziesz zarabiać w przyszłości, zależy od Twojego wpływu na organizację. Pierwsza rozmowa na ten temat zazwyczaj ma miejsce po 12 miesiącach.

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która stanie się twarzą Lafudu u klientów, jak i swoistym “buforem” pomiędzy klientami a zespołem merytorycznym - osobami rozwijającym platformę Fooder, tworzącymi strategie komunikacyjne czy pracującymi z blogerami kulinarnymi. Osoby, której pojawienie się u nas dodatkowo zwiększy satysfakcję klientów, jak i efektywność biznesową ekosystemu Foodera, i usług agencji.

Do obszarów odpowiedzialności stanowiska należy m.in.:

 1. Dbanie o poziom obsługi klienta, jego satysfakcję oraz poczucie “zaopiekowania”;
 2. Dbanie o jakość relacji z klientami i stopień ich zaufania do nas;
 3. Współtworzenie strategii komunikacyjnych dla klientów - rekomendowanie najlepszych rozwiązań i kierunków działania w zakresie digital marketingu, którego częścią jest Fooder;
 4. Merytoryczne prezentacje wyników przed klientami, w tym przygotowywanie prezentacji, raportów, itp.;
 5. Ogarnianie zadań i klienckich “wrzutek” niewymagających angażowania zespołu merytorycznego;
 6. Likwidowanie szumów komunikacyjnych i dociekliwy briefing (czego “tak naprawdę potrzebuje klient” / jaki ma problem / jak można rozwiązać jego problem bez zaburzania zaplanowanych prac zespołu);
 7. Wsparcie przy pozyskiwaniu nowych klientów dla Lafudu oraz samej platformy Fooder.

Niezbędne kompetencje

Szukamy kogoś, kto spędził kilka lat w agencjach interaktywnych przy merytorycznej obsłudze klientów (idealnie: z sektora marek spożywczych) lub jest doświadczonym specjalistą digital marketingu pracującym po stronie klienta.

Kogoś, kto rozumie digital w całej swojej złożoności - jest w stanie wyjaśnić klientowi zarówno czym jest CTR, jak i wskazać elementy na niego wpływające. Kogoś, kto nie tylko rozumie procesy powstawania oraz skutecznego promowania serwisów www, webaplikacji i aplikacji mobilnych, ale jest również w stanie rozmawiać o nich z osobami, które tego nie rozumieją.

Oprócz tego niezbędna jest znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie z obcojęzycznymi interesariuszami.

Nasz zespół

Lafudu tworzy obecnie 9 osób, na czele których stoją Grzegorz Mogilewski oraz Łukasz Badowski. W ramach zespołu posiadamy m.in. kompetencje: strategia, development, ux, analityka, copy, performance (Google Ads, FB Ads, itp.), optymalizacja konwersji, zarządzanie społecznościami. Do wewnętrznego zespołu włączamy zewnętrznych partnerów technologicznych. Jesteśmy projektantami biznesu pracującymi ściśle z software house’ami, zarządzając m.in. backlogiem Foodera.

Środowisko pracy w Lafudu

Jesteśmy jednym, dopełniającym się zespołem. Pracujemy w swojej własnej wersji scruma, starając się łączyć go z innymi zwinnymi metodykami. Pracę planujemy w tygodniowych sprintach. Każdy dzień rozpoczynamy 15 minutowym stand-upem przy kanbanie.

Kluczową rolę w działaniach sprawnego zespołu odgrywa komunikacja. W Lafudu staramy się nie używać maili. Projekty prowadzimy za pomocą Asany. Wiemy, ile czasu zajmują nam poszczególne zadania dzięki Everhour. Na szybko komunikujemy się Slackiem. Wiedza i dorobek merytoryczny trafia do Notion.

Jak aplikować

Jeśli wszystko, co dotychczas napisaliśmy, powoduje przyspieszone bicie Twojego serca, to aplikuj do nas następująco:

 1. Wyślij wiadomość na work[małpa]lafudu.pl o tytule "Account Manager”
 2. Zacznij treść swojej wiadomości słowami "Account Manager”, a następnie:
 3. Podaj swoje imię i nazwisko
 4. Napisz swoje dane kontaktowe, jeśli posiadasz, również link do profilu na LinkedIn
 5. Na końcu dodaj klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
 6. Dołącz (jako załącznik) list w formacie Microsoft Word, w którym napiszesz, dlaczego jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko. Plik nazwij wg schematu: account-imię-nazwisko-List (uwaga - naprawdę czytamy te listy)
 7. Dołącz (jako załącznik) PDF z Twoim CV. Plik nazwij wg schematu: account-imię-nazwisko-CV

...a biuro mamy tu: